DÖNÜŞ SAATİ

Havalimanına geri dönüş transferinizde bölgelerden alınış saatini, aşağıdaki zamanlara uyarak belirtmenizi rica ederiz.

Antalya (Antalya merkez, Kundu, Lara, Konyaaltı) bölgesinden havalimanına dönüş için, uçuş saatinizden en az 2 saat önce buluşma saatini belirtmeniz gerekmektedir.

Alanya (Okurcalar, İncekum, Avsallar, Konaklı, Alanya merkez, Mahmutlar) bölgesinden havalimanına dönüş için, uçuş saatinizden en az 3 saat önce buluşma saatini belirtmeniz gerekmektedir.

Belek (Belek, Kadriye, Boğazkent) bölgesinden havalimanına dönüş için, uçuş saatinizden en az 2 saat önce buluşma saatini belirtmeniz gerekmektedir.

Manavgat - Side (Çolaklı, Kumköy, Side, Sorgun, Titreyengöl, Manavgat, Kızılağaç) bölgesinden havalimanına dönüş için, uçuş saatinizden en az 2,5 saat önce buluşma saatini belirtmeniz gerekmektedir.

Kemer (Beldibi, Göynük, Kemer, Kiriş, Çamyuva, Tekirova) bölgesinden havalimanına dönüş için, uçuş saatinizden en az 2,5 saat önce buluşma saatini belirtmeniz gerekmektedir.

Olimpos, Adrasan ve Çıralı bölgelerinden havalimanına dönüş için, uçuş saatinizden en az 3 saat önce buluşma saatini belirtmeniz gerekmektedir.

 

Lütfen belirtilen saatte, belirtilen yerde bulunmaya özen gösteriniz. Teşekkürler...

Web Tasarım Antalya