HAKKIMIZDA


2002 Yılında turizm sektöründe iş hayatına başlayan Hüseyin BÜLÜÇ, 2007 yılında Çetin Ticaret adlı bir LTD şirketinde, şirketin taşımacılık bölümünü hayata geçirmiş ve bu görevi 2011 yılına kadar kusursuz sürdürmüş olup 2011 yılında kendi şahıs şirketini kurarak viptransferonline.com internet markasıyla iş hayatına kendi işiyle devam etmeye başlamıştır.

19.06.2014 tarihinde şahıs şirketi, NICE VIP TRANSFER ORGANİZASYON TUR. TAŞ. EML. INŞ. TİC. LTD. ŞTİ. ne yükselterek faaliyetlerine devam etmektedir.

İnternette güvenilir, tüketici haklarına saygılı, memnuniyet odaklı, hizmet kalitesini sürekli geliştiren ve teknolojinin yeniliklerinden yararlanarak güvenli yolculuklar sunmaya çalışan, güler yüzlü kadrosuyla hizmet vermektedir. İsmimizde de belirttiğimiz gibi siz değerli konuklarımızı önemsiyoruz. 
Sizin "very important person (VIP)" olduğunuzu biz biliyor ve bunun için işimizi daha titiz yapıyoruz.

Antalya Kurumlar V.D. 
V.D. NO: 925 047 4307

Oda Sicil: Antalya 86509
Ticaret Sicil: 85068

Şirketimiz INT ZERT Alman firması tarafından ISO 9001 sertifikasına sahiptir.

Şirket araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesine sahiptir.
U-NET NO: 873922


VİZYONUMUZ
Müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, sektöründe lider, saygın, güvenilir ve kusursuz tanınmış bir marka olmak. Bireysel ve kurumsal olarak sürekli gelişmek, Teknolojinin tüm yeniliklerinden yararlanmak. Tercih edilen şirket olmak.

MİSYONUMUZ
 
Sektörde münferit müşterilerimizin ve işbirlikçi firmalarımızın ihtiyaçlarını karşılayan, başta kaliteli vip araçlar olmak üzere tüm araç seçenekleriyle hizmette memnuniyeti esas alan bir şirket olarak hizmet vermekteyiz.
Web Tasarım Antalya