TRANSFER BÖLGELERİ

Antalya havalimanı - Kundu transfer mesafesi 14 kilometre ve 25 dakikadır.       REZERVASYON   

KUNDU HAKKINDA;

Kundu bölgesi, Lara bölgesi içinde yer alarak; Antalya’nın güneydoğu tarafında bulunan, Lara sahili ile birlikte Türkiye’nin en uzun kumsalına sahip turizm bölgesidir. Sürekli yeni otel yapımının devam ettiği Lara bölgesinin içinde yer alan Kundu, Lara ile birlikte yaklaşık olarak 30.000 adet civarı yatak kapasiteli oteller hizmet vermektedir. 

Sahilde su sporları oldukça yaygındır. Jet-Ski, Banana, Paraşüt gibi bir çok seçeneklerle tatiliniz de oldukça eğlenceli anlar yaşayacağınız muhtemeldir.
Uzun bisiklet yollarının da bulunduğu Lara bölgesinde, araç trafiğinden uzakta bisikletinizle, sahil kenarında keyifli bir gezinti yapma imkanınız da bulunmaktadır. 

Lara bölgesinde bulunan Düden Şelalesi, eşsiz bir manzaraya sahiptir.  Şelale etrafı oturmak için banklarla donatılmış ve her yeri çok güzel peyzaj planlamasıyla olabildiğince yeşile bürünmüştür.

Kundu - Lara sahili, Antalya sahiline bitişik olarak devam etmektedir. Lara - Kundu bölgesi turizmde avantajını şehir merkezi ve Havaalanına yakınlığı ile sağlamaktadır. 

Web Tasarım Antalya