TRANSFER BÖLGELERİ

Antalya havalimanı - Lara transfer mesafesi 13 kilometre ve 20 dakikadır.        REZERVASYON  

LARA HAKKINDA;

Lara, Antalya’nın güneydoğu tarafında bulunan Türkiye’nin en uzun kumsalına sahip turizm bölgesidir. Lara bölgesinin adı, Hititlerin çağdaş halkından olan Luvi’lerin dilinde “Kum” anlamına gelmektedir. Sürekli yeni otel yapımının devam ettiği Lara bölgesinde yaklaşık olarak 30.000 adet civarı yatak kapasiteli oteller hizmet vermektedir. 

Sahilde su sporları oldukça yaygındır. Jet-Ski, Banana, Paraşüt gibi bir çok seçeneklerle tatilinizde oldukça eğlenceli anlar yaşayacağınız muhtemeldir.
Uzun bisiklet yollarının da bulunduğu Lara bölgesinde, araç trafiğinden uzakta bisikletinizle, sahil kenarında keyifli bir gezinti yapma imkanınız da bulunmaktadır. 

Lara bölgesinde bulunan Düden Şelalesi, eşsiz bir manzaraya sahiptir.  Şelale etrafı oturmak için banklarla donatılmış ve her yeri çok güzel peyzaj planlamasıyla olabildiğince yeşile bürünmüştür.

Lara sahili, Antalya sahiline bitişik olarak devam etmektedir. Lara, Kundu bölgesini de içinde barındırarak Turizmde avantajını şehir merkezi ve Havaalanına yakınlığı ile sağlamaktadır. 

Web Tasarım Antalya